Koronavirüs (COVID-19) salgını, dünya genelinde seyahatleri önemli ölçüde etkiliyor. Otellerde veya diğer konaklama yerlerinde konaklamanın yanı sıra birçok bölgeye seyahat konusunda da kısıtlamalar ve yasaklar getirilmiştir. Bu kısıtlamalar, seyahat etmenizi ve/veya otellerde ya da diğer konaklama yerlerinde konaklamanızı sınırlandırabilir veya tamamen yasaklayabilir. Bazı bölgelerdeki konaklama yerleri, yasakların geçerli olduğu süre boyunca turistik amaçlar için kullanılamayabilir. Tercih ettiğiniz bölgeye seyahat etmenin ve burada konaklamanın mümkün olup olmadığını kontrol etmenizi ve mümkünse tamamen geri ödemeli bilet ve konaklama yeri rezervasyonu yapmanızı öneririz.

Virüsün yayılmasıyla ilgili oldukça fazla belirsizlik ve yerel yönetimlerin vatandaşlarını bu salgından koruma amacıyla aldığı önlemlerin artması ile, misafirler seyahat planlarını değiştirip değiştirmeme ve nasıl değiştirecekleri konusunda endişeli.

İhtiyacınız olan bilgileri size sunmak istiyoruz. Böylece, ister evde kalmayı tercih edin ister seyahatinizi gerçekleştirme kararı alın, güvenli olmayan bu zamanlarda bile seyahat kararınız konusunda kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Kullanıcılarımızdan ısrarla aldığımız en Sık Sorulan Soruları aşağıda bulabilirsiniz. Durum sürekli değiştiğinden, Dünya Sağlık Örgütü tarafından sunulan güncellemeleri (WHO) gerçek zamanlı olarak takip etmenizi ve mümkün olduğunca yeni gelişmelerden haberdar olmanızı şiddetle öneriyoruz.

Aurasia ailesi olarak temennimiz, emniyette olmanız ve sağlığınızın yerinde olmasıdır.